Tecamin 31 - diament wśród aminokwasów

Od dawna wiemy, że azot będąc najbardziej plonotwórczym pierwiastkiem, jest niezbędny dla właściwego rozwoju uprawianych przez nas wszystkich roślin. Równocześnie pragnąc osiągnąć wysoki plon, duże zastosowanie tego makroelementu, łączy się nierozłącznie z wysokimi kosztami w naszej uprawie. Związku z tym, zawsze staramy się jak najlepiej zarządzać między formami stosowanego azotu, odpowiednim terminem zaaplikowania, warunkami atmosferycznymi, a różnicami glebowymi naszych pól. Badania prowadzone w celu udoskonalenia tych procesów, nie przyniosły natomiast żadnych spektakularnych efektów.

 

Do tej pory jednak, często nie zwracaliśmy dużej uwagi na to, jak kondycja naszych roślin i zawarte w nich substancje, wpływają na właściwe pobieranie azotu oraz innych pierwiastków wewnątrz rośliny. A co jeśli, stawiając sobie za cel powyższy argument okazałoby się, że dostępna dla nas technologia używana dotąd wyłącznie w przemyśle farmaceutycznym może mieć takie przełożenie na przyswajanie pierwiastków u roślin ?

 

RZECZYWISTY wpływ na pobieranie i przetwarzanie azotu oraz innych pierwiastków w roślinie!

Właśnie w taki sposób, na bazie współpracy doświadczeń tysięcy rolników i dostępnej nowoczesnej wiedzy specjalistów Agro-Perfect, Agritecno Fertilizantes oraz  licznych udoskonaleń laboratoryjnych powstał jedyny w swoim rodzaju Tecamin 31!

Z ROŚLIN DLA ROŚLIN

W takim razie, jakie wartości szczególnie wyróżniają go wśród innych produktów dostępnych na rynku?

Z ROŚLIN DLA ROŚLIN:

Tecamin 31 w swoim składzie zawiera substancje aktywne w 100% pochodzenia roślinnego – co daje najwyższą zgodność substancji z uwarunkowaniami chemicznymi roślin!

JAKOŚĆ TO PODSTAWA:

Substancje aktywne zawarte w preparacie, posiadają najwyższy wskaźnik jakościowy wynoszący aż 95%!

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA:

Aminokwasy występujące w Tecamin 31, poprzez wykorzystanie najnowocześniejszej kilku stopniowej hydrolizy, są selekcjonowane pojedynczo z łańcucha białkowego. Dzięki czemu ich skład jest w pełni dopasowany do potrzeb roślin – co w szczególności świadczy o ich skuteczności!

NATURA MOLEKULARNA:

W czasie pozyskiwania aminokwasów, nie tracą one swojej tożsamej budowy molekularnej dzięki czemu RZECZYWIŚCIE spełniają przypisane im funkcje w roślinach – co jest kluczowe w tworzeniu większego plonowania roślin!

TECAMIN 31 - RZECZYWISTE PRZETWARZANIE AZOTU W ROŚLINIE

Co wyróżnia Technologię PerfectORO™  i Tecamin 31 ?

     Korzystając z wiedzy i doświadczenia naszych konsultantów, wspólnie określamy jak właściwie wykorzystywać preparaty aminokwasowe pochodzenia roślinnego w Technologii PerfectORO™ w Twoim gospodarstwie. Razem opracowując terminy zabiegów według nawożenia azotowego i warunków pogodowych, jesteśmy w stanie bezpiecznie wpłynąć na:

  • Rzeczywiste zwiększenia pobrania azotu (mniejsze straty w stosowaniu), co bezpośrednio wpływa na syntezę glutaminową w Twojej roślinie!
  • Regulację równowagi azotowej – przez co wzmacniamy przetworzenie azotu. Ma to pozytywne przełożenie w budowaniu największej wielkości masowej Twojego plonu!
  • Obniżenie azotanów i azotynów w roślinie – wpływa to znacząco na jakość handlową Twojego plonu, a co za tym idzie, jego większą opłacalność!
  • Zmianę w metabolizmie oraz fotosyntezie naszych roślin, czyli zwiększeniu ich wydajności – dzięki podniesieniu ilości energii ATP w Twojej roślinie!
  • Zwiększenie wytrzymałości roślin na warunki stresowe, dzięki wprowadzeniu aminokwasów w Twoim polu w odpowiednich terminach!
  • Uruchomienie transportu składników wewnątrz roślinnych, co znacznie wzmacnia stabilizację pokarmową oraz ogranicza niedoborów mikro i makro elementów w nowych roślinach – a co za tym idzie, w plonie ogólnym, dzięki czemu podnosimy parametry jakościowe uprawy!

     Podobnych czynników i wpływów dodatkowych substancji w roślinie, jesteśmy w stanie wyliczyć jeszcze kilkanaście. Tworzą one jedną całość, która generuje zrównoważony proces produkcji – kontrolowany pod stałym okiem rolników i specjalistów.

Jakie korzyści płyną w ramach współpracy ze specjalistami Agro-Perfect?

W zdecydowanej większości informacji o innych produktach zawarte są uniwersalne instrukcje stosowania bez wsparcia logicznego – tak bardzo ważnego i unikatowego w każdej poszczególnej uprawie.

 

Zazwyczaj informacje te dotyczą wykorzystania sugerowanej ilości substancji na hektar, terminu zabiegu w danej uprawie oraz ilości wody w mieszaninie – czy ta wiedza naprawdę pozwala osiągnąć reklamowane niezwykłe efekty w polu? Przypomnijmy sobie jak nie rzadko stosowaliśmy dane preparaty bez większych rezultatów i ile nas to kosztowało!

 

Dlaczego to podkreślamy?

    Ponieważ doskonale wiemy, że wiedza powinna być oparta nie na teorii a na praktyce, czyli indywidualnym podejściu do każdej poszczególnej uprawy – co za tym idzie: warunków klimatycznych, glebowych i wielu innych. A przede wszystkim, dla osiągnięcia zarówno największych jak i najbardziej ekonomicznych plonów, wszystkie te czynniki muszą być oparte o rozbudowaną rzeczową strategię działania każdego indywidualnego gospodarstwa!

 

My – zespół specjalistów Agro-Perfect – doskonale zdajemy sobie sprawę jak każdy z naszych klientów, rolników pragnie podejść do swojej pracy: odpowiedzialnie, skutecznie i indywidualnie!

 

WEJDŹ W ŚWIAT SKUTECZNYCH TECHNOLOGII

 

Copyright © 2015 Agro-Perfect®. All rights reserved.